Prvé medzinárodné majstrovstvá Slovenska v rybolove pre duchovných

Vážený duchovní, veriaci,

dovoľte mi, aby som Vám v úvode poprial veľa zdravia a úspechov a úspechov vo Vašej práci.

Dovoľte mi, aby som Vás požiadal o spoluprácu. 1.júna organizujem na jazere Lívia v srdci Žitného Ostrova Prvé medzinárodné majstrovstvá Slovenska v rybolove pre duchovných.

Áno, nie je to aprílový žart , naozaj pre duchovných! Chceme poukázať na to, že aj duchovný je človek- rybár, ktorý má svoje záľuby a spolu so svojimi kolegami s rovnakou záľubou, môže stráviť príjemný deň. Bol by som veľmi rád, keby ste o tejto nevšednej udalosti informovali vašich farárov, kňazov, ktorí pracujú vo Vašej obci a sú vášnivými rybármi.

Súbežne s rybárskou súťažou sa koná aj súťaž vo varení. Boli by sme veľmi radi, keby ste do tejto súťaže mohli prihlásiť aj Vaše družstvo, resp. družstvo veriacich prihláseného duchovného. Príjmy z predaja budú vašimi príjmami.Ak máte v obci, v kostole kultúrny spolok, spevokol, tanečný súbor atď., tak im zabezpečíme vystúpenie počas kultúrneho programu.

 Boli by sme veľmi radi, keby ste do tomboly mohli venovať cenu, ktorá súvisí s Vašou cirkvou.

 Technické podmienky zabezpečíme na vlastné náklady – toalety, palivové drevo, omšové víno, pódium, ozvučenie, svetelná technika atď.

 V prípade záujmu sa môžete zadarmo ubytovať v malebnom prostredí jazera Lívia, ak si prinesiete zo sebou stany alebo karavan.

Ak Vás naša ponuka zaujala, úctivo vás žiadam, aby ste sa v čo  najkratšom čase na mňa nakontaktovali , vzhľadom na to, že naše kapacity majú obmedzenie: max. 80 pretekárov, pričom na Slovensku je viac ako 5000 duchovných a veľkému záujmu.

Ešte raz s prianím všetkého dobrého,

 

Tibor Sklut, hlavný organizátor

 

Mobil:0944 452 443

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Web: www.lakelivia.eu